Supermarket Mania HD

Windows 8.1 için Süpermarket Yönetim Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Supermarket Mania HD; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Nikki ile birlikte hayalinizdeki süpermarketi oluşturarak müşterilerinize en mükemmel hizmeti vermeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir süpermarket yönetim oyunudur.

Supermarket Mania HD; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Nikki ile birlikte hayalinizdeki süpermarketi oluşturarak müşterilerinize en mükemmel hizmeti vermeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir süpermarket yönetim oyunudur.

Tamamen ücretsiz olan oyunda Nikki ile birlikte süpermarketinizi oluşturarak en mükemmel şekilde yönetmelisiniz. Aynı anda beş mağazayı yönetmeye çalışacağınız oyunda marketinizi dilediğiniz şekilde dekore edebilir ve dilediğiniz malı satın alarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz ile diyaloğa girebilir, siparişlerini alabilirsiniz.

50 farklı ve zorlu oyun düzeyinden oluşan oyunda 7 farklı müşteri türü bulunuyor. Ayrıca kazandığınız paralar ile dükkanınız için 20 adet aksesuarlardan dilediğinizi alarak dükkanınızı özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Tek amacınız süpermarketlerinizi en mükemmel şekilde yönetmek ve müşterilerinize en iyi hizmeti vermek.

Bunun yanı sıra oyunda İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça dil desteği bulunmaktadır.

Bağımlısı olacağınız Supermarket Mania HD oyununu mutlaka denemelisiniz.

Supermarket Mania HD indir
DİĞER SÜRÜMLER